Методики

Наш Центр вже кілька років займається комплексним консервативним лікуванням болів в спині і суглобах, реабілітацією пацієнтів з різними проблемами опорно-рухового апарату.
За цей час ми розробили, апробували і вдосконалили ряд методик відновлення після травм і операцій, відновлення обсягу рухів після тривалої іммобілізації, профілактики і усунення суглобових болів приартрозах, профілактики та лікування порушень постави і болів в спині.

Ми не обіцяємо революційних методик і чудес зцілення в перший же день. Але за роки роботи ми переконалися в тому, що з дуже багатьма проблемами опорно-рухового апарату можна впоратися не тільки нехірургічним, але і немедикаментозним шляхом – за умови правильно обраної тактики лікування і належного завзяття.

Для кожного пацієнта ми розробляємо індивідуальну програму лікування і реабілітації – в залежності від анамнезу, специфіки захворювання і загального стану здоров’я.

Ми співпрацюємо з провідними фахівцями профільних ортопедо-травматологічних відділень, а в ряді випадків проводимо консультації з фахівцями в суміжних областях: неврологія, терапія, кардіологія, ендокринологія та ін.

Всі інструктори нашого центру мають профільну медичну освіту.

Задати питання