Онлайн-консультація ортопеда

В умовах загального карантину саме час зайнятися тим, що завжди відкладали – своїм здоров’ям! Медичний Центр КIНЕЗIО пропонує онлайн-консультацію ортопеда (через Zoom або інший зручний для вас відеозв’язок) з питань болю в спині, шиї, плечі, коліні або у будь-якому іншому суглобі.

Як проходить консультація:

1. Збір історії захворювання (анамнез)

2. Діагностика характеру і причини болю за допомогою спеціального переліку питань

3. Вивчення МРТ, рентгенів, або інших досліджень, які у вас є.
Щоб швидко і просто передати лікарю результати досліджень, підготуйте, будь ласка, цифрову версію знімків і висновків заздалегідь. Для якісної передачі рентгена: відкрийте на комп’ютері програму “Блокнот”(MS Word або будь-яку програму, де є біле поле), розгорніть її на весь екран і прикладіть рентген-знімок до монітора. Тепер ви можете сфотографувати рентген і отримати цифрову копію рентген-знімка гарної якості.

4. Віддалене обстеження: доктор попросить вас виконати ряд рухів, які допоможуть зрозуміти причину болю і ефективно вам допомогти. Будь ласка, для консультації одягніть зручний відкритий спортивний одяг та підготуйте достатній простір перед камерою.

6. Проаналізувавши отриману інформацію, доктор поставить попередній діагноз і призначить терапію. Це можуть бути медикаменти і / або комплекс коригуючих вправ, розтягнень, прийомів самомасажу або самомобілізаціі. Якщо буде потрібно, доктор запропонує вам відвідати одне або кілька занять в КIНЕЗIО, щоб досвідчений інструктор (фізичний терапевт) навчив вас правильно виконувати ці лікувальні вправи.

Повторна онлайн-консультація призначається через 1-2 тижні. Доктор контролює стан пацієнта і динаміку поліпшень, коригує схему лікування, а також комплекс вправ.

Курс лікування зазвичай вимагає 2-4 консультацій. Консультація триває від 30 до 45 хвилин, вартість консультації – згідно основному прейскуранту.

Подайте заявку на консультацію, вказавши зручний для вас час. Адміністратор медичного центру КIНЕЗIО зв’яжеться з вами, щоб узгодити нюанси, передасть реквізити для оплати, відповість на виниклі питання. Скористайтеся можливостями телемедицини, щоб позбутися від болю і дискомфорту!     

    Задати питання