Заходи безпеки в КІНЕЗІО в період пандемії Covid-19

Шановні пацієнти та відвідувачі Медичного Центру «КІНЕЗІО»!

Сьогодні, коли ВОЗ оголосила про пандемію коронавируса (Covid-19) та опублікувала рекомендації для запобігання зараження, ми не залишаємося осторонь і слідуємо цим вказівкам.

Ми уважно стежимо за розвитком подій і коригуємо свою роботу згідно з вимогами інститутів влади України та владних структур інших країн світу, Всесвітньої організації охорони здоров’я. У цей складний епідеміологічний період ми продовжуємо виконувати нашу роботу та вживаємо заходи щодо обмежання розповсюдження вірусу:

  • Ми ретельно дезінфікуємо поверхні та предмети, з якими найчастіше контактують пацієнти.
  • У кожному залі реабілітації, кабінетах прийому пацієнтів та холі встановлені санітайзери з дезінфікуючими розчинами, якими ви можете вільно користуватися.
  • Ми провітрюємо у залах реабілітації та кабінетах прийому пацієнтів
  • Після кожного пацієнта ми опромінюємо повітря УФ лампою.

Також ми закликаємо наших пацієнтів та відвідувачів, якщо у вас, або у ваших близьких є симптоми ГРВІ – підвищена температура, кашель чи задишка, просимо вас повідомити наших адміністраторів про це та перенести візит до нашої клініки на необхідний для одужання час. Звертаємо вашу увагу, що перенос візиту у зв’язку з хворобою є безоплатним. Цей простий захід допоможе вам скоріше одужати та не піддасть ризику захворювання інших.

З повагою,
адміністрація Медичного Центру «КІНЕЗІО»

Задати питання